ق ن: طی یه اشتباه بزرگ هر چی نوشتم پرید:/// پس دوباره شروع میکنم تف

کنیچوا، پس از چندی غیبت صغری بازگشتمXD بالاخره توی یه روز و نیم یه انیمه 17 قسمتی به اسم کوکورو کانکت (kokoro connect) به معنی قلبهای متصل رو تموم کردم و به صراحت میتونم بگم بعد از your name دومین انیمه ایه که میتونم بهش لقب شاهکار رو بدم چون واقعا فوق العاده بود و یه پایان خیلی خوب داشت؛ عکس بالای پست هم از همین انیمه اس*^* آمم شخصیت کراشِ من تو این انیمه هیمِکو اینابا (اولی از سمت چپ) هست یه شخصیت مرموز و جدی و در ظاهر بی احساس اما از درون شکننده و عاشق:) مثل خودم! تازه مثل همیشه من از شخصیتای مکمل خوشم اومد نمیدونم چرا هیچوقت شخصیت اول محبوبم نیس=|

اهم اهم میریم سراغ سوال:>

از گفــتاورد، ایده یــا داســتانی بنـــویس که امــروز

توجهت را جلب کرد. چه تاثیری داشت؟ چه انگیزه ای

درونـــت ایجـــاد کرد؟ چرا جــذب آن شـــدی؟

ســـاده بنویس و آن را با دوستـــی به اشتراک بـگذار.

نمیدونم درسته یا نه ولی میخوام راجب شخصیت اینابا که روی من تاثیر به سزایی داشت حرف بزنم اگه دلتون نمیخواد اسپویل شه نخونین، اول داستان من دوست داشتم یه شخصیت دیگه برسه به پسر اصلی و اصلاااا فکر نمیکردم که اینابا شخصیتش جوری باشه که دوسش داشته باشم، اینابا کسی که دو نفرو بهم رسوند که اکیپش کنار هم باشه و تنها دوستاش که به سختی پیداشون کرده از دست نده، پس عشق خودشو کامل پنهان کرد و هیچوقتم نمیخواست ابرازش کنه، تا اینکه یکی از شخصیتا اینو فهمید:) آدم کم حرف و خیلی منطقی، واقع بین و درونگرا! فکر کنم از ژستش توی عکس اول پست فهمیده باشین اینو؛ دلیل اینکه من جذب این شخصیت شدم واقعا این نبود که درنهایت به تایچی رسید چون سرش خیلی گریه کردم، من واسه این جذب اینابا شدم که با فداکاریِ تموم گذاشت کسی که دوسش داره به یکی دیگه برسه و تازه خودش پیش قدم شد! و من واقعا دوست دارم تا جایی برسم که بتونم انقدر بزرگوارانه از چیزی که میخوامش بخاطر صلاح همه بگذرم و خودخواهی خودمو کنار بزارم؛ این انگیزه ای بود که من از قلبهای متصل گرفتم*-* حالا بریم که داشته باشیم دو تا گیف از کراش بندهXD

چیزی که اولش فکر میکردم=|

چیزی که واقعا هست=)

پ ن: آخرش اینابا و تایچی بهم رسیدن هق")

از عنوان نوشتن بدم میاد

روز پانزدهم--> قلبهای متصل

روز چهاردهم--> هوای ابری

اینابا ,شخصیت ,یه ,واقعا ,انیمه ,متصل ,قلبهای متصل ,چیزی که ,انگیزه ای ,من از ,کسی که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روستای دستک پخش عمده محصولات دکتر آز DrOzOriginal بازرگانی HZP پاورقی فرهنگ و ارتباطات معرف چشم ،گوش ، حلق و بینی (مراقبت و درمان) سوییچ بانکی و لویالتی آبان نوشت اخبار نهضت سوادآموزی Weed