درودی دوباره، واج آرایی حرف د-_- خب همونطور که از عنوان فهمیدین امروز هوا یه حس ابری شدیدی داره و دقیقا منو یاد wheatering with you میندازه! او خدا چقدر من این انیمه رو دوست داشتم*^* درباره پست قبل بگم که همه عزیزان منو مورد پند خودشون قرار دادن و گفتن هرچی دوست داری بنویس؛ تشکر فراوان از شما، چشم! ولی خب نیاین از پرحرفیام گله کنینا:> آره خلاصه الان که پستو مینویسم ساعت 3 و 53 دیقه س احتمالا به امید خدا ساعت 8 پستش میکنم=| دیدین چیشد؟ چشم روهم گذاشتیم دو هفته و نصف چالش گذشت آری عمر آدمی درگذر است (بازم من دو خط ادبیات خوندمXD)

پ ن: معنی اسم جدید وب یعنی نجوای درون من=)) یاپ بسی دوستش^^ پ ن 2: و عکس پست پر از مشتقات پاییزی و مِنت کائدی طور احتمالا فقط خودم از چیزی گفتم سر در آوردمD: سو بگذریم! و سوال روز چهاردهم:

همــین حالا عــکسـی بـگیــر و دربــاره ی آن بنویــس.

بیــرون بـرو و از اولین چیزی که میبینـی عکســی بگیر.

اگر دیرتر برنامه ای داری، یادت باشد تا عکسی بگیری.

هِم؟! چه عجیب، چه باحال! از اونجایی که الان نمیتونم برم پایین پس وایمیسم تا یکم دیگه برم دم باغچه ی خشک و بی آب و علف آپارتمانیمون=/ آره دیگه هیچ جاذبه ای نیست که من بخوام روش حساب کنم، آره خلاصه

سوگویی من اومدم*--* اینم عکسی که گرفتمش!

امیدوارم از من توقع بیشتری نداشته باشین:/ چون نه عکاسیم تعریفی داره؛ نه وسط پاییز چیز درست حسابی ای تو باغچه اس! تازه هوا هم که ابری و بیانم سر آپلود کردنش پدرمو در آورد عاا چی راجبش بنویسم؟

ما تو حیاط ساختمونمون یه باغچه خیلی کوچولو داریم که درخت نارنج داره با چند تا گلای رنگی و سبزه دور و برش، ولی الان چون پاییزه گلای رنگیش همه پژمرده شدن و همین یدونه هم شانس من بود وگرنه واقعا نمیدونستم تو این وضعیت از چی عکس بگیرم.-. اما بنظرم میتونه عکس خاطره انگیزی باشه، حتما از این گل اگه تو زمستون آسیب نبینه بازم تو بهار واستون عکس خواهم گذاشت! و در نهایت مرسی از اسنپ چت^^

ایتگیماس=)

از عنوان نوشتن بدم میاد

روز پانزدهم--> قلبهای متصل

روز چهاردهم--> هوای ابری

تو ,عکس ,الان ,ابری ,ای ,باغچه ,روز چهاردهم ,پ ن ,آره خلاصه ,باشین چون ,نداشته باشین

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Opodo Hard Time دانلود پاورپوینت روغن طبیعی چربی روغن مینرال اویل/ برند حضرات Hazarat سوزندوزی شب افروز انواع چرخ دنده اینجا می نویسم آنی‌لار دوشرگه‌سی خودنویس